Early Booking, Vera 2020 (24.05-31.05.2020)! Coral Blue Beach 3* Gerakini, paketë 8 ditore me mëngjes dhe darkë të përfshira për vetëm 139€ për person

Çmimi од

139

Çmimi

Të blera: 4

Fitoni

Oferta është për person në dhomë dyshe, 7 netë në periudhën 24.05-31.05.2020

Opsionet e ofertës:


Në çmim janë të përfshira:

 • Akomodimi me mëngjes
 • Përdorimi pa pagesë i pishinës së jashtme
 • Parkingu pa pagesë
 • Wi-fi pa pagesë në bar/pishinë
 • Përdorimi pa pagesë i kondicionerit në dhomë

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 24.05.2020 deri më 31.05.2020
 • Oferta vlenë vetëm për klientët e pajisur me viza!!
 • Para se të bleni kuponin, duhet që patjetër të na kontaktoni për disponueshmëri të dhomave në hotel
 • Pas blerjes së kuponit duhet të na kontaktoni në mënyrë që të kompletoni dhe konfirmoni rezervimin
 • Një kupon vlenë për vetëm një (1) person, për dy (2) persona duhet të blini dy (2) kupona
 • Për të shfrytëzuar qadrat në plazh, duhet të blini pije në barin e plazhit me vlerë deri në 5€
 • Nuk lejohen ushqimet dhe pijet nga jashtë plazhës; të gjitha duhet të blihen në plazh
 • Transporti nuk është i përfshirë në çmim
 • Pagesat shtesë:
 • Taksa turistike prej 1.50€ për dhomë në natë duhet të paguhet në hotel
 • Dy fëmijë deri në 11.99 vjeç - FALAS!
 • Mini bari, kasaforta, shërbimi në dhomë si dhe lavanderia janë me pagesë shtesë dhe paguhen në recepsion
 • Të gjitha masazhat janë me pagesë ekstra

Përshkrimi

Vendndodhja, plazhi me rërë, peisazhit, uji i pastër dhe i cekët janë ndër arsyet që hoteli është i përshtatshëm për pushim për çdo grupmoshe, nga më i vjetri tek më i riu. Nëse doni një pushim të mrekullueshëm "me fëmijë dhe relaksim", Coral Blue Beach është zgjedhja e duhur për ju. 

Kompleksi i hotelit është i vendosur në vetë plazhin me rërë.Restoranti kryesor "Thalassa" është një vend ku mëngjesi dhe darka shërbehen në tavolinë të hapur, me një përzgjedhje të madhe të pjatave dhe specialiteteve të shijshme. Bari në plazh "Ammos" është një vend i bukur nën pisha ku mund të merrni lëngje të freskëta, akullore, pije të lehta, kokteje dhe ushqime të shijshme që ofrohen. Lobi bar "Blue Wave" vepron 24 orë në ditë dhe ka edhe shumë lloje të kafesë, meze të lehta, akullore, ëmbëlsira, pije freskuese dhe shumë të tjera. Wi-fi është pa pagesë në barin në plazh dhe loby në hotel.
 

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
 • RO: Vetëm akomodim
 • BB: Fjetje dhe mëngjes
 • HB: Mëngjes dhe darkë
 • FB: Mëngjes, drekë dhe darkë
 • AI (All Inclusive): Mëngjes, drekë dhe darkë + pije

Dërgoni email kompanisë.

Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.