Kaloni pushime të paharrueshme dimërore (05.01-10.01.2020)! 25% zbritje në paketën 6 ditore me mëngjes dhe darkë të përfshira në Casa Karina 4* Bansko për vetëm 160.9€ për person

Çmimi

160.9

Vlera

214.5 €

Zbritje

25%

Kurseni

53.6 €

Koha e mbetur

 • Rr Zagrebi Nr.19 Pandora Tower , Arberi Pristina 10000

  Më dërgo atje

  +38344116070

  [email protected]

Fitoni

Oferta është për person për 5 netë për akomodim në Double room në data 05.01-10.01.2020

Në çmim përfshihen:

 • Akomodim në dhomë dyshe me mëngjes dhe darkë 
 • Përdorimi pishinës së brendshme, saunas, dhomës së relaksit dhe palestrës
 • Wi-Fi pa pagesë në vendet publike të hotelit

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 05.01.2020 deri më 10.01.2020
 • Oferta vlenë vetëm për klientët e pajisur me viza!!
 • Para se të bleni kuponin, duhet që patjetër të kontaktoni agjensionin për disponueshmëri të dhomave në hotel (mund t'a bëni këtë me anë të seksionit kërkesë për rezervim)
 • Pas blerjes së kuponit duhet të kontaktoni agjensionin përsëri duke ua dërguar kuponët, në mënyrë që të kompletoni dhe konfirmoni rezervimin
 • Një kupon vlenë për vetëm një (1) person, për dy (2) persona duhet të blini dy (2) kupona
 • Transporti nuk është i përfshirë në çmim
 • Pagesat shtesë:
 • Taksat turistike prej 1.1€ për person për natë
 • Një fëmijë nga 4-11.99 vjeç paguan shtesën prej 82.50€ 
 • Fëmiu i dytë nga 4-11.99 vjeç paguan shtesën prej 95.50€
 • Oferta është e parefundueshme, përveç nëse nuk ka dhoma të lira në hotel

Përshkrimi

Hoteli Casa Karina ndodhet në Bansko rrëzë malit Pirin, vetëm 100 metra larg teleferikut dhe gondolës. Apartamentet kanë një pamje të bukur të Maleve Pirin dhe Rila.
Ky hotel ka bar kafeneje dhe një restaurant elegant me një kapacitet deri në 140 persona. Hotel Casa Karina ofron shërbimet e tija SPA me pishinë të brendshme, saunë finlandeze, banjë me avull, hamam si dhe masazheve dhe trajtimeve të ndryshme.

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
 • RO: Vetëm akomodim
 • BB: Fjetje dhe mëngjes
 • HB: Mëngjes dhe darkë
 • FB: Mëngjes, drekë dhe darkë
 • AI (All Inclusive): Mëngjes, drekë dhe darkë + pije

Dërgoni email kompanisë.

Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.