Early booking Bansko (04.01-29.02.2020)! 30% zbritje për akomodim me mëngjes dhe darkë të përfshira në Casa Karina 4*

Çmimi

30

Vlera

42.9 €

Zbritje

30%

Kurseni

12.9 €

 • Rr Zagrebi Nr.19 Pandora Tower , Arberi Pristina 10000

  Më dërgo atje

  +38344116070

  [email protected]

Fitoni

Oferta është për person për natë për akomodim në Dhomë dyshe në periudhë sipas zgjedhjes suaj 

Në çmim përfshihen:

 • Akomodim në dhomë dyshe me mëngjes dhe darkë
 • Përdorimi pishinës, saunas, banjos me avull dhe palestrës
 • Wi-Fi pa pagesë në hapësirat publike të hotelit

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 04.01.2020 deri më 29.02.2020
 • Oferta vlenë vetëm për klientët e pajisur me viza!!
 • Para se të bleni kuponin, duhet që patjetër të kontaktoni agjensionin për disponueshmëri të dhomave në hotel (mund t'a bëni këtë me anë të seksionit kërkesë për rezervim)
 • Pas blerjes së kuponit duhet të kontaktoni agjensionin përsëri duke ua dërguar kuponët, në mënyrë që të kompletoni dhe konfirmoni rezervimin
 • Një kupon vlenë për vetëm një (1) person dhe për një (1) natë, për dy (2) persona duhet të blini dy (2) kupona
 • Maksimumi i personave që mund të akomodohen në dhomë është dy (2) të rritur dhe dy (2) fëmije nga 0-11.99 vjeç
 • Minimumi i netëve të akomodimin në këtë periudhë është pesë (5)
 • Transporti nuk është i përfshirë në çmim
 • Pagesat shtesë:
 • Taksat turistike prej 1€ për person për natë
 • Fëmiu i parë deri 3.99 vjeç akomodohet pa pagesë
 • Fëmiu i parë nga 4-11.99 vjeç paguan shtesën prej 15.5€ për natë
 • Fëmiu i dytë nga 4-11.99 vjeç paguan shtesën prej 18€ për natë
 • Parkingu nëntokësorë është me pagesë shtesë
 • Oferta është e parefundueshme, përveç nëse nuk ka dhoma të lira në hotel

Përshkrimi

Hotel Casa Karina Bansko ndodhet në buzë të Maleve Pirin në një ndër resortet më të bukura dhe moderne të skijimit në Bullgari. Për rehati të klientëve të hotelit, lifti i skive është vetëm 100 metra larg, ndërsa qendra e qytetit të Bansko-s është vetëm 20 minuta larg nga hoteli. Ekipi i këtij hoteli shumë komod me 4 yje ju mundëson relaksim dhe pushim të paharrueshëm gjatë tërë vitit. Ne gjithashtu ofrojmë edhe një mori aktivitetesh tjera shtesë sikurse ekskursione, pikniqe, vozitje me biçikletë, kalërim, hiking dhe shumë të tjera. Për klientët tanë biznesorë, hoteli ofron të gjitha kushtet për evente të ndryshme të kompanive sikurse team building, seminare, konferenca, trajnime etj.
 
Harroni stresin dhe ejani në pushime në Malin e bukur Pirin!

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
 • RO: Vetëm akomodim
 • BB: Fjetje dhe mëngjes
 • HB: Mëngjes dhe darkë
 • FB: Mëngjes, drekë dhe darkë
 • AI (All Inclusive): Mëngjes, drekë dhe darkë + pije

Dërgoni email kompanisë.

Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.