Skijoni larg stresit (04.03-07.03.2021)! Hotel Bistra, Mavrovë, paketë All In One për vetëm 189€ për person

Çmimi

189

Koha e mbetur

 • Rr Zagrebi Nr.19 Pandora Tower , Arberi Pristina 10000

  Më dërgo atje

  +38344116070

  [email protected]

Fitoni

Oferta është për person, 3 netë, për akomodim në dhomë dyshe

Në çmim përfshihen:

 • Akomodimi me mëngjes, drekë dhe darkë si dhe ski paketa
 • Përdorimi pishinës së brendshme, saunas, dhomës së relaksit dhe palestrës
 • Wi-Fi pa pagesë në vendet publike të hotelit

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 17.03.2021 deri më 20.03.2021
 • Para se të bleni kuponin, duhet që patjetër të kontaktoni agjensionin për disponueshmëri të dhomave në hotel (mund t'a bëni këtë me anë të seksionit kërkesë për rezervim)
 • Pas blerjes së kuponit duhet të kontaktoni agjensionin përsëri duke ua dërguar kuponët, në mënyrë që të kompletoni dhe konfirmoni rezervimin
 • Një kupon vlenë për vetëm një (1) person, për dy (2) persona duhet të blini dy (2) kupona
 • Transporti nuk është i përfshirë në çmim
 • Pagesat shtesë:
 • Fëmiu i parë deri 5.99 vjeç akomodohet pa pagesë
 • Personi i tretë paguan 75% të shumës për person
 • Oferta është e parefundueshme, përveç nëse nuk ka dhoma të lira në hotel

Përshkrimi

Hotel Bistra Resort Mavrovë ndodhet në Parkun Kombëtar Mavrovë, rrëzë malit Bistra dhe ka një pishinë të mbyllur, qendër fitnesi dhe sauna. Të gjitha dhomat në Hotel Bistra, Resort Mavrovo kanë banjo private, TV satelitor, Wi-Fi falas. Disa kanë banjë spa dhe një ballkon me pamje malore. Specialitete të detit shërbehen në restorantin e hotelit, si dhe pjata ndërkombëtare dhe tradicionale maqedonase. Prona ka një garazh për biçikleta motorike gjithashtu. Vendpushimi i skive Zare Lazarevski është vetëm 100 metra në këmbë nga hoteli dhe të dy aeroportet e Shkupit dhe Ohrit janë brenda një ore larg me makinë.

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
 • RO: Vetëm akomodim
 • BB: Fjetje dhe mëngjes
 • HB: Mëngjes dhe darkë
 • FB: Mëngjes, drekë dhe darkë
 • AI (All Inclusive): Mëngjes, drekë dhe darkë + pije

Dërgoni email kompanisë.

Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.