Kaloni pushime të paharrueshme dimërore (30.01-04.02.2021)! Paketë 6 ditore me mëngjes të përfshirë në Amira Boutique Hotel 5* Bansko

Çmimi

313

Vlera

392 €

Zbritje

20%

Kurseni

79 €

 • Rr Zagrebi Nr.19 Pandora Tower , Arberi Pristina 10000

  Më dërgo atje

  +38344116070

  [email protected]

Fitoni

Oferta është për person për akomodim në dhomë Double në periudhë (30.01-04.02.2021)

Në çmim përfshihen:

 • Akomodim në dhomë dyshe me mëngjes
 • Përdorimi pishinës së brendshme, saunas, saunas me kripë nga Himalajet, dhomës me avull, dhomës së relaksit dhe palestrës
 • Wi-Fi pa pagesë në hapësirat publike të hotelit

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 25.01.2021 deri më 30.01.2021
 • Para se të bleni kuponin, duhet që patjetër të kontaktoni agjensionin për disponueshmëri të dhomave në hotel (mund t'a bëni këtë me anë të seksionit kërkesë për rezervim)
 • Pas blerjes së kuponit duhet të kontaktoni agjensionin përsëri duke ua dërguar kuponët, në mënyrë që të kompletoni dhe konfirmoni rezervimin
 • Një kupon vlenë për vetëm një (1) person, për dy (2) persona duhet të blini dy (2) kupona
 • Transporti nuk është i përfshirë në çmim
 • Pagesat shtesë:
 • Taksat turistike prej 1.1€ për person për natë
 • Oferta është e parefundueshme, përveç nëse nuk ka dhoma të lira në hotel

Përshkrimi

Hotel "AMIRA" ndodhet në buzë të Maleve Pirin në një ndër resortet më të bukura dhe moderne të skijimit në Bullgari. Ka tri facilitete kryesore në hotel: restauranti klasik me nëntëdhjetë ulëse që ofron një kombinim unik të kuzhinave ndërkombëtare dhe lokale me një listë të pasur verërash, lobby bar me njezetë e tetë ulëse dhe oxhak si dhe bari kryesor me njëzetë ulëse. Zona e relaksit e "AMIRA" përmbanë dy dhoma për masazh, dhomëm e relaksit, sauna Finlandeze, sauna me kripë të Himalajeve, banjo me avull dhe xhakuzi, pishinë të brendshme për të rritur me hapësirë për masazh, pishinë për fëmijë si dhe pjesën e jashtme. Për fëmijë, ky hotel ofron kënd të lojërave. Ndërsa për evente apo konferenca, hotel "AMIRA" ofron sallën me kapacitet prej dyzet ulëse.
Hotel "AMIRA" është i hapur gjatë gjithë vitit. Ne ju ofrojmë shërbim të shkëlqyer dhe afërsi për secilin klient, tipik sikurse në hotelet e klasit më të lartë.

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
 • RO: Vetëm akomodim
 • BB: Fjetje dhe mëngjes
 • HB: Mëngjes dhe darkë
 • FB: Mëngjes, drekë dhe darkë
 • AI (All Inclusive): Mëngjes, drekë dhe darkë + pije

Dërgoni email kompanisë.

Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.