Pushime në Parga, Greqi (Gusht)! Zbritje në paketën 8 ditore me mëngjes të përfshirë në Hotel Alkyon 3*

Çmimi од

176

Çmimi

Opsionet Zgjedhja e opsionit është fushë e domosdoshme!

Vlera

189 €

Zbritje

7%

Kurseni

13 €

Fitoni

Oferta është për person për 7 netë me mëngjes të përfshirë në Hotel Alkyon 3* Parga (Gusht)

Opsionet e ofertës:

11.09-18.09.2019 €189
€176
18.09-25.09.2019 €159
€148
25.09-02.10.2019 €139
€129

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 07.08.2019 deri më 25.09.2019
 • Oferta vlenë vetëm për klientët e pajisur me viza!!
 • Para se të bleni kuponin, duhet që patjetër të na kontaktoni për disponueshmëri të dhomave në hotel
 • Pas blerjes së kuponit duhet të na kontaktoni në mënyrë që të kompletoni dhe konfirmoni rezervimin
 • Një kupon vlenë për vetëm një (1) person, për dy (2) persona duhet të blini dy (2) kupona
 • Pagesat shtesë:
 • Taksa turistike prej 0.50€ për dhomë në natë duhet të paguhet në hotel
 • Mundësia për transport: 35€ nga Shkupi për person të rritur
 • Mundësia për transport: 25€ nga Shkupi për fëmijë nga 0-11.99 
 • Fëmiu i parë nga 0-5.99 vjeç - FALAS
 • Fëmiu i parë nga 6-11.99 vjeç - FALAS
 • Fëmiu i dytë nga 6-11.99 vjeç për akomodim në dhomë treshe - FALAS
 • I rrituri i tretë për akomodim në dhomë treshe paguan shtesë prej 10€ nata

Përshkrimi

Hotel "Alkyon" ndodhet në pjesën qendrore të Pargas, dhe këtë vit është rinovuar tërësisht.

Hoteli ka dhoma dyshe dhe treshe. Dhomat kanë kondicioner (të përfshira në çmim), internet, të sigurt. Gjithashtu brenda hotelit ka një pishinë të hapur, përdorimi i së cilës është pa pagesë për mysafirët e hotelit.

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
 • RO: Vetëm akomodim
 • BB: Fjetje dhe mëngjes
 • HB: Mëngjes dhe darkë
 • FB: Mëngjes, drekë dhe darkë
 • AI (All Inclusive): Mëngjes, drekë dhe darkë + pije

Dërgoni email kompanisë.

Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.