Udhëtoni drejt Egjiptit (08.09-14.09.2021)! Paketë 7 ditore me shërbim All Inclusive në Albatros Citadel 5* me transport dhe transfer të përfshirë

Çmimi

676

Vlera

907 €

Zbritje

25%

Kurseni

231 €

Koha e mbetur

 • Rr Zagrebi Nr.19 Pandora Tower , Arberi Pristina 10000

  Më dërgo atje

  +38344116070

  [email protected]

Fitoni

Ofertat janë për person për akomodim në dhomë Standard Sea View

Në çmim janë të përfshira:

 • 7 ditë me shërbim All Inclusive
 • Bileta ajrore me fluturim Shkup - Hurghada - Shkup (fluturim i drejtpërdrejtë)
 • 20 kg bagazh për person
 • Transferi aeroport-hotel-aeroport
 • Taksat e aeroportit
 • Wi-Fi pa pagesë në vendet publike të hotelit 
 • Organizimi i marrëveshjes

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 08.09.2021 deri më 14.09.2021
 • Para se të bleni kuponin, duhet që patjetër të kontaktoni agjensionin për disponueshmëri të dhomave në hotel
 • Pasi të bleni kuponin, duhet të na e dërgoni në email, në mënyrë që të kompletoni dhe konfirmoni rezervimin
 • Oferta është për person për akomodim sipas zgjedhjes suaj
 • Një kupon vlenë për vetëm një (1) person, për dy (2) persona duhet të blini dy (2) kupona
 • Taksa e vizave prej 60€ për person nuk është e përfshirë në çmim. Për më shumë informacione rreth vizave, kontaktoni agjensionin.
 • Ditën e shtatë përfshihet vetëm mëngjesi, mirëpo mund të përdoren të gjitha facilitetet e hotelit
 • Për pagesa shtesë, na kontaktoni

Përshkrimi

Albatros Citadel Resort me arkitekturën e tij të jashtëzakonshme është zgjedhja e përkryer për tu relaksuar në brigjet e bukura të Detit të Kuq. Ky vend i veçantë në Sal Hashish është i njohur për klimën e tij të këndshme gjatë gjithë vitit, duke e bërë atë një destinacion ideal për sportet e ujit dhe aktivitete të tjera. Ky resort me pesë (5) yje ju mundëson një pushim unik në plazhin e tij privat i cili është 1.6 km i gjatë dhe 3 laguna artificiale të detit në hotel dhe do t'ju dhurojë kujtime të paharrueshme.

Albatros Citadel Resort ka dhoma me pamje panoramike të Detit të Kuq. Hoteli ka 6 vaska private dhe një qendër të sofistikuar të palestrës. Hoteli është ndërtuar me gurë natyral me korale.

Çdo dhomë është e gjerë dhe luksoze me një pamje spektakolare nga deti, ka TV të sheshtë dhe minibar.

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
 • RO: Vetëm akomodim
 • BB: Fjetje dhe mëngjes
 • HB: Mëngjes dhe darkë
 • FB: Mëngjes, drekë dhe darkë
 • AI (All Inclusive): Mëngjes, drekë dhe darkë + pije

Dërgoni email kompanisë.

Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.