Pushoni në Ohrin e bukur gjatë kësaj vere! 29% zbritje për akomodim në dhomë dyshe me mëngjes dhe darkë të përfshira në Aqualina Hotel 4* me vlerë prej 35€ për një natë vetëm për 25€

Çmimi од

25

Çmimi

Opsionet Zgjedhja e opsionit është fushë e domosdoshme!

Vlera

35 €

Zbritje

29%

Kurseni

10 €
 • Hotel Aqualina, Boulevard Saint Naum of Ohrid, Sveti Stefan, Ohrid, North Macedonia

  Më dërgo atje

  +389 46 200 047

  [email protected]

Fitoni

Oferta është për person për akomodim në dhomë dyshe standard në periudhën e zgjedhur

Opsionet e ofertës:

Çmimi për person €35
€25
Personi i tretë €24.5
€17.5

Në çmim janë të përfshira:

 • Akomodimi me mëngjes dhe darkë
 • Përdorimi pa pagesë i pishinës së jashtme
 • Parkingu pa pagesë
 • Wi-fi pa pagesë 
 • Taksat turistike

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 17.06.2019 deri më 10.09.2019
 • Para se të bleni kuponin, duhet që patjetër të kontaktoni hotelin në email-in [email protected] për disponueshmëri të dhomave. Duhet patjetër ta cekni për sa netë dhe për sa persona ju duhet (nëse ka fëmije edhe numrin dhe moshën e tyre)  
 • Pasi të bleni kuponin, duhet t'a dërgoni në email në [email protected] në mënyrë që të kompletoni dhe konfirmoni rezervimin
 • Transporti nuk është i përfshirë në çmim
 • Një kupon vlenë për vetëm një (1) person për (1) natë. Për dy (2) persona duhet të blini dy (2) kupona,  për dy (2) persona për dy (2) netë duhet të blini katër (4) kupona e kështu me radhë
 • Pagesat shtesë:
 • Fëmijët nga 0-3.99 vjeç janë pa pagesë. 
 • Fëmijët nga 4-11.99 vjeç për akomodim në shtrat ekstra paguajnë 17.5€ për një (1) natë
 • I rrituri i tretë për akomodim në shtrat ekstra paguan 17.5€ për një (1) natë
 • Mini bari, kasaforta, shërbimi në dhomë si dhe lavanderia janë me pagesë shtesë dhe paguhen në recepsion

Përshkrimi

Hotel Aqualina ndodhet në vendin turistik Shën Stefan, 6 km nga qendra e Ohrit në rrugën rajonale Ohër-Shën Naum. Kompleksi i hotelit ndodhet në bregun e liqenit të Ohrit, i rrethuar nga një zonë e pastër e ujërave të liqenit në njërën anë, nga pyjet e pafundme të gjelbra dhe nga Parku Kombëtar i Galicicës nga ana tjetër. Ky vend ju jep mundësinë të kaloni një pushim të paharrueshëm në stilin e një mjedisi modern. 
Të gjitha dhomat në hotelin Aqualina janë të pajisura me LCD TV, TV kabllor, telefon, Wi-Fi pa pagesë, banjo, mini bar. Hoteli ka gjithashtu parkingun e vet i cili është falas për mysafirët tanë. 

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
 • RO: Vetëm akomodim
 • BB: Fjetje dhe mëngjes
 • HB: Mëngjes dhe darkë
 • FB: Mëngjes, drekë dhe darkë
 • AI (All Inclusive): Mëngjes, drekë dhe darkë + pije

Dërgoni email kompanisë.

Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.