Black Friday! Deri 50% zbritje në Grim profesional dhe në Formësimin dhe ngjyrosjen e vetullave te Andërr Atelie

Çmimi од

5

Çmimi

Opsionet Zgjedhja e opsionit është fushë e domosdoshme!

Vlera

10 €

Zbritje

50%

Kurseni

5 €

Të blera: 4

 • Shefqet Shkupi, Prishtina

  Më dërgo atje

  +383 45 903 999

  [email protected]

Fitoni

Opsionet e ofertës:

Grim Profesional me qerpikë €35 €28
Formësim dhe ngjyrosje të vetullave €10 €5

 • Formësim dhe ngjyrosje të vetullave me kohëzgjatje deri në katër (4) javë.
 • Grim profesional me qerpikë për eventet e juaja më të veçanta!

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 19.11.2019 deri më 19.12.2019
 • Shkarkoni aplikacionin e Grouper Kosova për Android dhe iOS dhe shijoni blerjen
 • Ju mund të tregoni kuponin për këtë ujdi nga telefoni mobil ose tableti juaj (nuk është e detyrueshme t'a printoni)! 
 • Kërkohet rezervim paraprak 
 • Rezervimi mund të bëhet duke kontaktuar në numrin e telefonit mobil të Andërr Atelie: +383 45 903 999
 • Nëse nuk e përdorni kuponin, fondet për të nuk mund të rimbursohen.

Përshkrimi

ndërr Atelie është Studio profesionale për Grim me eksperincë shumëvjeçare. Ofron shërbime të ndryshme sikurse:

 • Grim profesional për evente speciale dhe sesione fotografike
 • Pedikyr dhe manikyr
 • Mbjellje të qerpikëve
 • Lakim te qerpikëve
 • Formësim dhe ngjyrosje të vetullave dhe shumë shërbime të tjera me cilësi superiore 
 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.