Deri 57% zbritje në tretmane për fytyrë dhe depilim me laser te Ame Laser Clinic

Çmimi од

15

Çmimi

Opsionet Zgjedhja e opsionit është fushë e domosdoshme!

Vlera

35 €

Zbritje

57%

Kurseni

20 €

Koha e mbetur

Fitoni

Opsionet e ofertës:

Depilim me llaser komplet trupi 5+2 seanca €450 €400
Depilim me llaser 1 seanc komplet trupi €60 €50
Tretman për dobësim 10+5 seanca €300 €251
Tretman për fytyrë €35 €15

Kushtet

  • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 08.09.2020 deri më 08.10.2020
  • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 08.09.2020 deri më 08.10.2020
  • Shkarkoni aplikacionin e Grouper Kosova për Android dhe iOS dhe shijoni blerjen
  • Ju mund t'a tregoni kuponin për këtë ujdi nga telefoni mobil ose tableti juaj (nuk është e detyrueshme t'a printoni)! 
  • Caktimi i terminit është obligativ. Terminin mund t'a caktoni në numrin 049/558-855
  • Nëse nuk e përdorni kuponin, fondet për të nuk mund të rimbursohen

Përshkrimi

Depilim me Laser është metoda më e mirë për heqjen definitive të qimeve.

Aparatura Laser akull është një makineri e teknologjisë me Sistem  Ftohes që përdoret në Qendren tonë me efektivitetin maksimal te zhdukjes së qimeve.

Depilimi Laser është metoda më e mirë për heqjen e përhershme të qimeve.

Trajtimi është:

Laseri i akullt :

- PA DJEGIE

- PA DHEMBJE

- I SIGURTË

- I PËRHERSHËM

Makineria është e pajisur me një sistem special ftohës (laser i akullt), i cili mbron lëkurën nga djegia, për të arritur kështu një trajtim efikas, të sigurt dhe komod. Kjo pajisje ka edhe avantazhin që mund të përdoret edhe tek personat me lëkurë të errët apo gjatë periudhës së verës kur lëkura është e nxirë nga Dielli.

Kapsula: Përshkrimi Funksionet kryesore: 

1.Terapia e nxehtësisë: vala e dritës infra të kuqe do të veprojë mbi yndyrën endermike për të rritur kombinimin e yndyrës dhe oksigjenit dhe shkarkimin e yndyrës së likuiduar jashtë trupit me djersë, 20-30 minuta përdorimi  mund të konsumojë 600 kalori të energjisë, e cila është e barabartë me konsumin e rrjedhjes për 100,000 metra. Është vërtetuar edhe nga shkenca e mjekësisë se ka disa funksione ndihmëse ndaj artritit dhe reumatizmit. 

2.Terapia me dritë me ngjyra: duke adoptuar terapi të dritës me ngjyra krejt të re, burimi i dritës i krijuar posaçërisht rrezaton dritë me ngjyra të lehta për të përmirësuar metabolizmin e qelizave te trupit. Ka funksione të ndryshme ndaj llojeve të ndryshme të lëkurave edhe per ato me  problematike. 

3. Temperatura te ftohta per fytyren: Për të rregulluar metabolizmin e lëkurës, për të rritur elasticitetin e lëkurës, për të parandaluarr plakjen dhe për të lehtësuar dëmtimet dhe dhimbjet lokale të muskujve.

 

Tretman për pastrim të thellë të lekurës së fytyrës si dhe trajtimi Maskë te brendit Rilastil është gjithashtu efektive për rrudhat e fytyrës

Trajtimi përfshinë :

•Trajtimi me Avull ,

•Heqja e Metiserave ,

•Trajtimi me Skrab ,

•Maskë Rilastilit

•Masazhe e fytyrës

Ame Laser Clinic ndihmon në trajtimin dhe humbjen e peshës, në tretmane të fytyres si dhe depilim me llaser.
 Pra, nëse dëshironi t’ju thoni lamtumirë një herë e përgjithmonë  peshës së tepërt, atëherë zgjidhjen e keni në Ame Laser clinic

  • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
  • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
  • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.