AHA facial exfoliator- Biodroga

28.5

Kushtet

  • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 13.11.2020 deri më 20.11.2020

Përshkrimi

Kjo formulë unike kombinon efektin intensiv eksfoliant fizik të rruazave të jojobës së bashku me vetitë tretëse të lëkurës së vdekur me  AHA. Lëkura pastrohet thellësisht, tonifikohet dhe fiton një pamje dukshëm më të ndritshme. Gjithashtu funksionon mirë si një maskë eksfoliant intensivisht. Përmban 10% acid glikolik.Heq lëkurën e vdekur.

Përdorimi: Pas pastrimit dhe tonifikimit, vendosni në mënyrë të barabartë 1-2 mm të trashë në lëkurën e pastruar. Lëreni për 5-10 min, pastaj hiqeni butësisht me gishta të lagur dhe shpëlajeni. Shmangni kontaktin me sytë. Përdorni një ose dy herë në javë.

Përbërësit kryesorë: Vaj Jojoba, Dylli i Farave të Jojoba
 

I përshtatshëm për: Të gjitha llojet e lëkurës

  • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
  • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
  • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.