30% zbritje në anëtarësim 1 mujor në Yoga te Aerial Yoga me vlerë 45€ vetëm për 31.50€

Çmimi

31.5

Vlera

45 €

Zbritje

30%

Kurseni

13.5 €

Fitoni

  • Intensiteti: 90 minuta
  • Oraret paradite: E hënë - E shtunë 08:00-13:00
  • Oraret pasdite: E hënë 17:00 - E mërkure 20:30 - E premte 19:00

 

Kushtet

  • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 12.02.2020 deri më 30.03.2020
  • Shkarkoni aplikacionin e Grouper Kosova për Android dhe iOS dhe shijoni blerjen
  • Ju mund të tregoni kuponin për këtë ujdi nga telefoni mobil ose tableti juaj (nuk është e detyrueshme t'a printoni)! 
  • Nëse nuk e përdorni kuponin, fondet për të nuk mund të rimbursohen.

Përshkrimi

Yoga nuk ka të bëjë vetëm me ushtrimet, por bëhet fjalë për një mënyrë jetese të shëndetshme. Praktika e yogas lejon studentët të gjejnë qetësi në një botë të konsumuar me kaos. Paqja dhe qetësia e arritur përmes trajnimeve të përqendruara i bëjnë thirrje të gjithëve.

Frymëmarrja e thellë dhe praktikat e meditimit të Yogas ndihmojnë në nxitjen e një ndryshimi të brendshëm, ju ndihmon në lehtësimin e stresit dhe ju ndihmon të bëheni më të përqendruar.

  • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
  • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
  • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.