20% zbritje në Aktivitete argëtuese për të rritur dhe fëmijë te Adventure Park Pejë

Çmimi од

8

Çmimi

Opsionet Zgjedhja e opsionit është fushë e domosdoshme!

Vlera

10 €

Zbritje

20%

Kurseni

2 €

Fitoni

Opsionet e ofertës:

Hyrje në Park - Për të rritur €13 €10.4
Hyrje në Park - Për fëmijë €10 €8

Hyrja në park përfshinë:

 • 36 aktivitetet me 3 nivele te ndryshme, duke filluar prej 1,5m mbi tokë e deri te niveli i 3, i cili është 11 metra mbi tokë 

 Në çmim përfshihet gjithashtu:

 • Big Swing-u
 • 3 Zipline

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 23.07.2020 deri më 23.08.2020
 • Shkarkoni aplikacionin e Grouper Kosova për Android dhe iOS dhe shijoni blerjen
 • Oferta nuk vlenë për ditën e Dielë
 • Ju mund t'a tregoni kuponin për këtë ujdi nga telefoni mobil ose tableti juaj (nuk është e detyrueshme t'a printoni)!
 • Nëse nuk e përdorni kuponin, fondet për të nuk mund të rimbursohen

Përshkrimi

Ranchi është themeluar në vitin 2007, fillimisht si restorant Shtëpia Alpike Ranch.
1 vitë pas kemi vazhduar zgjerimin e biznesit me fermën e dhive të kuqe ku edhe i shërbenim produktet e mishit të edhit dhe të gjitha produktet e qumshtit si: Djath dhie, kos dhie, mazë dhie, kumësht dhie etj. Duke parë kerkesat dhe dëshiren e musafirëve për të kaluar sa më shumë kohë në mjediset e Ranch-it, ne vendosëm që te zgjerojmë shërbimin tonë, i cili i mungonte tregut tonë, Kalerimin.

Në vitin 2017 kemi ndërtuar Parkun e Avanturave i cili është i vetmi në Kosovë, dhe unik në rajon sa i përket sistemit sigurues dhe aktiviteteve. Parku është ndertuar sipas standardeve ndërkombëtare dhe ka çertifikate ISO 9001:2009.

Në ditët e sotme ne jemi Ranch Resort ku nën ombrellën e saj veprojnë disa brende si:
Restauranti “Shtepia alpike Ranch”
Ferma e kuajve "Hourse Club Ranch”
Parku i Avanturave “Adventure Park Pejë”
Ferma e dhive të kuqe dhe ferma e gjedhit Lbushë “Red goat and Beef farm”

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.