Shijoni ushqim fshati në vendin e duhur ! 25% zbritje në menu fshati N'Villa Kalaja Restaurant me vlerë 8€ vetëm për 6€

Çmimi

6

Vlera

8 €

Zbritje

25%

Kurseni

2 €

Koha e mbetur

Fitoni

Menu fshati për person 

 • Lëng fshati me speca 
 • Speca turshi
 • Djath fshati 
 • Pogaqe
 • Mix mishërat : sugjuk shtëpije, mish viçi, mish pule, pjekje viçi në tavë.
   

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 05.11.2020 deri më 04.12.2020
 • Shkarkoni aplikacionin e Grouper Kosova për Android dhe iOS dhe shijoni blerjen
 • Ju mund të tregoni kuponin për këtë ujdi nga telefoni mobil ose tableti juaj (nuk është e detyrueshme t'a printoni)! 
 • Nëse nuk e përdorni kuponin, fondet për të nuk mund të rimbursohen.
 • Oferta vlen vetëm vikendit ( Shtune- Dielle )

Përshkrimi

Novobërda ose Artana është një qytet i cili është vetëm 40min. larg nga Prishtina. Përveç pamjes të bukur që ka Novobërda, poashtu është edhe Kalaja e Novobërdës e cila është monument i kulturës të Kosovës, ku ruhen rrënojat e qytetit dhe fortesës mesjetare të Novobërdës.
 

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.