50% zbritje në konsultë për dy persona në Qendra Diagnostike HUMAN PLUS

Çmimi

20

Vlera

40 €

Zbritje

50%

Kurseni

20 €

Të blera: 2

Fitoni

Kontrollë mjekësore nutricioniste,
Oferta vlen vetëm për dy persona 
 

Kushtet

  • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 22.09.2020 deri më 23.10.2020
  • Shkarkoni aplikacionin e Grouper Kosova për Android dhe iOS dhe shijoni blerjen
  • Ju mund t'a tregoni kuponin për këtë ujdi nga telefoni mobil ose tableti juaj (nuk është e detyrueshme t'a printoni)! 
  • Caktimi i terminit është obligativ. Terminin mund t'a caktoni në numrin 044/244-693
  • Nëse nuk e përdorni kuponin, fondet për të nuk mund të rimbursohen

Përshkrimi

Konsulta përfshin: kontrollën e veshëve me otoskop, mbatjen e tensionit, auskultimin e mushkërive, mbatjen mbatjen e saturimit ( niveli i oksigjenit në gjak), mbatjen e peshës trupore me peshore speciale Tanitë e cila tregon 9 parametra trupor + këshillat rreth ushqyerjes së nevojshme për personin që egzaminohet.

Human Plus ka të angazhuar një staf profesional me përvojë shumë vjeqare dhe të motivuar që të kryejë në mënyrën më të mirë shërbimet ndaj të gjithë pacientëve.
Human Plus është në shërbimin tuaj në këto drejtime: - Nutricion - Testi Intolerancës & Testi Epigjenetik - Biokimi - Hematologji - Mikrobiologji - Parazitologji - Gjinekologji dhe - Pediatri.
Ne përdorim teknologjinë më të re të prodhuesit me renome botërore të markës “Roche” që të gjithë pacientëve tanë të ju sigurojmë rezultate me saktësi të lartë të analizave.Ne kemi një kuadër shumë profesional dhe posedojmë pajisjet e teknologjisë së fundit, ne jemi të gatshëm për diagnostifikimin dhe trajtimin e problemeve shëndetësore gjinekologjike, si ato të pubërtetit ,të, sëmundjeve seksuale , infeksionet , çrregullimet e ciklit menstrual , monopauza etj.

  • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
  • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
  • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.