20% Zbritje në Tretmanin Fibroplast Plasma te Qendra Estetike Italiane me vlerë 100€ vetëm për 80€

Çmimi

80

Vlera

100 €

Zbritje

20%

Kurseni

20 €

Koha e mbetur

Fitoni

Fibroplast Plasma është metoda më e re për rinim perfekt të lëkurës, ku nuk përdoret skallperi apo ndonjë mjet tjetër kirurgjik.

Me Fibroplast bëhen këto tretmane:

- Lifting të kapakut të lartë dhe të poshtëm të syrit

- Lifting i faqeve

- Lifting i qafës

- Eliminimi i të gjitha llojeve të rrudhave

- Pakësim i lëkurës së tepërt në stomak

- Eliminimi i strijave

- Trajtimi i shenjave të operacionit

- Trajtimi i njollave të pleqërisë etj.

Stafi tek Qendra Estetike Italiane është i trajnuar ndërkombëtarisht për tretmanin e Fibroplast Plasma

Kushtet

  • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 09.02.2021 deri më 15.03.2021
  • Shkarkoni aplikacionin e Grouper Kosova për Android dhe iOS dhe shijoni blerjen
  • Ju mund t'a tregoni kuponin për këtë ujdi nga telefoni mobil ose tableti juaj (nuk është e detyrueshme t'a printoni)! .
  • Caktimi i terminit është obligative, mund ta bëni duke kontaktuar në numrin e telefonit të QEI: +383 44 458 539
  • Nëse nuk e përdorni kuponin, fondet për të nuk mund të rimbursohen

Përshkrimi

Qendra Estetike Italiane është një sallon estetik relaksues. Gjendet në qendër të Prishtines. Klientët tanë ndahen gjithmonë të kënaqur me shërbimin tonë dhe me atmosferën mikëpritëse. Qendra Estetike Italiane ju ofronë komoditet të jashtëzakonshëm dhe relaksues. Ne ofrojmë një gamë të plotë të tretmaneve faciale të famshme dhe të përshtatura për çdo lloj lëkure si: analizë të lëkures, tretman klasik, tretman me argjilë të gjelbër, led maskë, tretman me biotron, treman me biodrogë, tretman hidratues ushqyes+parafin, oksigjeno terapia, radio frekuenca, galvaniko terapia, tretman me pilling kimik kundër njollave, hidro oksigjeno terapia, mbushja e buzëve ose mollëzave me acid hialuronik, dermapen, mbjelljën e qerpikëve dhe mbushjen e tyre. Ne ofrojmë edhe depilime për të gjithë trupin me dyll, depilime me laser po ashtu edhe manikyr dhe pedikyr të të gjitha llojeve që ju dëshironi.

 

  • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
  • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
  • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.