40% Zbritje në logon tuaj të preferuar me llaser te Craft Kosovo

Çmimi

3

Vlera

5 €

Zbritje

40%

Kurseni

2 €

Fitoni

  • Dimensioni 12x12 cm.
  • Punohet në dru dhe plastikë

Kushtet

  • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 30.10.2020 deri më 29.11.2020
  • Shkarkoni aplikacionin e Grouper Kosova për Android dhe iOS dhe shijoni blerjen
  • Ju mund t'a tregoni kuponin për këtë ujdi nga telefoni mobil ose tableti juaj (nuk është e detyrueshme t'a printoni)! 
  • Caktimi i porosisë është obligativ. Porosinë mund t'a caktoni në numrin 044/250-484
  • Nëse nuk e përdorni kuponin, fondet për të nuk mund të rimbursohen

Përshkrimi

Craft kosovo ofron dizajne të ndryshme të logo-ve të ndryshme me laser në pjata druri të madhësive të ndryshme. E përshtatshme për restaurante, hotele, dhurata,  etj.
Të punuara me shumë precizitet me laser gjerman.

  • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
  • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
  • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.