Kompletoni pamjen tuaj! 25% zbritje në shërbime të ndryshme për grim, vetulla dhe qerpikë te ètre Belle

Çmimi од

15

Çmimi

Opsionet Zgjedhja e opsionit është fushë e domosdoshme!

Vlera

20 €

Zbritje

25%

Kurseni

5 €

Koha e mbetur

Fitoni

Opsionet e ofertës:

Grim më i rëndë €20 €15
Grim më i thjeshtë €15 €11.25
Classic Lashes €25 €18.75
Flat Lashes €30 €22.5
Lash Lift €13 €9.75
Brow Lamination €10 €7.5

Kushtet

  • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 04.09.2020 deri më 03.10.2020
  • Shkarkoni aplikacionin e Grouper Kosova për Android dhe iOS dhe shijoni blerjen
  • Ju mund t'a tregoni kuponin për këtë ujdi nga telefoni mobil ose tableti juaj (nuk është e detyrueshme t'a printoni)! 
  • Caktimi i terminit është obligativ. Terminin mund t'a caktoni në numrin 049/536-166
  • Nëse nuk e përdorni kuponin, fondet për të nuk mund të rimbursohen

Përshkrimi

ètre Belle përkujdeset për bukurinë tuaj duke ju ofruar shërbime të ndryshme si grim profesional, mbjellje të qerpikëve dhe shërbime të tjera. 

  • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
  • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
  • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.